سئو سایت
326امتیاز کاربران| امتیاز: 5 از 5سئو سایت

کورتانا احتمالا به زودی حین مکالمه با گوشی هوشمند اطلاعات مختلفی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد

دستیارهای صوتی به زودی در تمامی جنبه های زندگی به کمک انسان ها خواهند آمد و یکی از جدیدترین این قابلیت ها، استفاده از این دستیارها در زمان مکالمه با استفاده از گوشی های هوشمند است. حتما برای شما هم پیش آمده که حین صحبت کردن با دوستان خود به اطلاعات ذخیره شده در گوشی نیاز پیدا کرده باشید، اکنون مایکروسافت قصد دارد در آینده دسترسی به این اطلاعات حین صحبت کردن با گوشی را با استفاده از دستیار صوتی کورتانا راحت تر کند.

 

مایکروسافت به تازگی پتنتی را ثبت کرده که جزییات استفاده از کورتانا برای انجام کارهایی مخشص حین مکالمه با گوشی هوشمند را ارایه می کند. البته مطابق با این پتنت، کورتانا در مراحل اولیه تنها می تواند وظایف محدودی را انجام دهد.

 

برای مثال در زمان مکالمه با شخصی دیگری درباره یک بازی خاص، کورتا می تواند فعال شده و با دسترسی به وب سایتی که مربوط به این بازی است، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کند به این ترتیب طرفین مکالمه می توانند مکالمه خود را ادامه داده و همزمان درباره این بازی اطلاعات بیشتری بدست بیاورند.

 

این پتنت همچنین به قابلیت های کورتانا در موقعیت های مختلف دیگر برای مثال وب گردی، تماشای یوتیوب، گوش دادن به موسیقی و غیره پرداخته است، که کورتانا می تواند وب سایت های مختلفی را اجرا کرده و آنها را با صدای بلند و همزمان با اینکه کاربر مشغول انجام کارهای دیگری است، بخواند.

به این مطلب امتیاز بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*


اجاره جرثقیل