سئو سایت
326امتیاز کاربران| امتیاز: 5 از 5سئو سایت

قابلیت ارسال چند عکس همزمان با آپدیت جدید اینستاگرام فراهم شد

در حال حاضر فقط آگهی‌دهندگان می‌توانند در این شبکه‌ی اجتماعی چند تصویر را به‌صورت همزمان منتشر کنند. لازم به ذکر است که کاربران می‌توانند با سوایپ کردن به سمت چپ یا راست، مجموعه تصاویر منتشرشده توسط آگهی‌دهندگان در یک پست را مشاهده کنند. اما به‌تازگی این قابلیت در نسخه‌ی آزمایشی اندروید اینستاگرام نیز دیده شده است و به‌زودی راه خود را به گوشی‌های هوشمند ۶۰۰ میلیون کاربر این شبکه‌ی اجتماعی باز خواهد کرد.

برای مشاهده‌ی تصاویر در نسخه‌ی اندروید اینستاگرام، می‌توانید روی آلبوم مورد نظر یک تپ طولانی کنید و سپس امکان انتخاب یکی از نهایتا ۱۰ عکس یا ویدیو موجود را خواهید داشت. به‌علاوه می‌توانید یک فیلتر روی همه‌ی عکس‌ها اعمال کنید یا برای افزودن یک فیلتر یکتا روی هر یک از تصاویر، روی آن‌ها تپ کنید. فالوور‌ها و دیگر کاربران اینستاگرام در این شرایط می‌توانند هر یک از مجموعه تصاویر ارسال شده در هر پست را به‌صورت جداگانه لایک کنند.

دروید لایف و حساب کاربری فیلیپ ‌چانگ اولین منابعی بودند که تغییر یادشده را در نسخه‌ی آزمایشی اینستاگرام کشف کرده‌اند. وب‌سایت ورج نیز وجود این قابلیت را تأیید کرده است. به نظر می‌رسد این ویژگی فعلا با مشکلاتی همراه است؛ چراکه هنگام انتشار چند عکس در قالب یک آلبوم همیشه یک خطا به وجود می‌آید.

ورج در مورد ارسال آلبوم تصاویر به اینستاگرام درخواست داده است جزئیات بیشتری از زمان انتشار عمومی این ویژگی برای همه‌ی کاربران اندروید و آی‌اواس اعلام کند، اما سخنگوی این شبکه‌ی اجتماعی از بیان هرگونه نظر در این مورد خودداری کرده است. امیدواریم این ویژگی به‌زودی در دسترس همه‌ی کاربران قرار بگیرد تا از این طریق بتوان آلبوم عکس‌های مورد نظر را در هر موضوعی راحت‌تر در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

شاید اینستاگرام پس از انتشار این قابلیت، امکانات رایج درخواستی دیگری از جمله امکان ارسال پست‌های زمان‌بندی‌شده را نیز اضافه کند. البته به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد برای رقابت بیشتر با اسنپ‌چت، امکاناتی مشابه با این شبکه‌ی اجتماعی برای کاربران خود به ارمغان بیاورد. در تأیید این پیش‌بینی به‌عنوان مثال می‌توان به امکان پخش ویدیوی زنده که به‌تازگی به امکانات اینستاگرام اضافه شده است، اشاره کرد.

به این مطلب امتیاز بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*


اجاره جرثقیل