سئو سایت
326امتیاز کاربران| امتیاز: 5 از 5سئو سایت

عرضه بازی The Town of Light برای کنسول پلی‌استیشن ۴ تایید شد

به دنبال عرضه بازی The Town of Light بر روی کامپیوتر‌های شخصی، توسعه دهنده بازی اعلام کرد که قصد دارد بازی خود را برای کنسول PlayStation 4 نیز عرضه کند.

وبلاگ رسمی پلی‌استیشن اعلام کرد، لوکا دالکو، نویسنده و کارگردان هنری استودیوی LKA*it عرضه بازی The Town of Light را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در سال جاری میلادی تایید کرده است.

 

بازی The Town of Light، برگرفته از یک سری اتفاقات واقعی، در بیمارستان روانی ولترا واقع در شهر توسکانی ایتالیا جریان دارد. این بیمارستان روانی تا پیش از تعطیلی در دهه ۷۰ میلادی، حدود یک قرن به آزمایش و درمان بیماران روانی می‌پرداخته است.

 

شما در این بازی در نقش Renee، یکی از رزیدنت‌های این موسسه در خرابه‌های این تیمارستان مخوف ماجراجویی خود را آغاز می‌کنید. لازم به ذکر است که محتوای این بازی برای کودکان و نوجوانان نامناسب شناخته شده و رده سنی آن مخصوص بزرگسالان تعیین شده است. این بازی شامل لحظه‌های سختی است که آن را برای افراد کم سن و سال نامناسب کرده است.

 

نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی The Town of Light شامل برخی قابلیت‌های ارتقا یافته می‌شود که از میان آن‌ها می‌توان به افکت‌های تصویری ارتقا یافته و برخی المان‌های جدید در داستان و گیم‌پلی بازی اشاره کرد.

 

گفته می‌شود که این تیمارستان به دلیل به کار بردن روش‌های بیرحمانه برای درمان بیمارانش در سال ۱۹۷۸ برای همیشه تعطیل شد. گزارش‌های بدست آمده حاکی از آن است که ظاهرا از شوک‌های الکتریکی برای درمان بیماران به تخت بسته شده در تیمارستان ولترا استفاده می‌شده است.

به این مطلب امتیاز بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*


اجاره جرثقیل